Logistyka w biznesie

2017

2016

2009

To content | To menu | To search

Projekty i porady

Entries feed - Comments feed

 

Planowanie biznesu

31 March 2017

japan-82123_960_720.jpgUmiejętne zaplanowanie kwestii logistycznych ma w biznesie niemałe znaczenie. Dla wielu firm, zarówno tych mniejszych jak również większych to sprawa kluczowa, pozwalająca na przerwanie danej marki na rynku lub też spore problemy, również finansowe. W wielu wypadkach mamy bowiem do czynienia z problemami, które przeradzają się w straty finansowe z racji na przykład spóźnionych dostaw towarów czy produktów, a także fatalnej realizacji zamówień złożonych przez klientów.

Continue reading...

 

Transport w biznesie

4 March 2016

Planowanie wielu działań i samego rozwoju firmy wiąże się często z wieloma trudnościami. Jedną z trudniejszych kwestii jest zaplanowanie umiejętnie logistyki. Wszystko co związane z transportem, przewozem rzeczy czy przejazdami naszych pracowników na przykład pomiędzy oddziałami firmy wielu szefom tychże firm spędza sen z powiek. Jedną z trudniejszych kwestii jest zdecydowanie się na konkretny typ floty w naszej firmie.

Continue reading...

 

Wynajem biur w Warszawie

7 June 2009

Decydując się na prowadzenie firmy w stolicy, a dodatkowo mając pewność, że nasza firma będzie wymagała przestrzeni biurowej będzie nam na pewno potrzebny własny kat do pracy czy też do prowadzenia działalności typowo usługowej. Zdecydowanie na uwadze trzeba mieć fakt, że w stolicy takie biura nie są tanie, a więc raczej w grę nie będzie na początku działania wchodziło kupienie biura dla siebie. Pozostaje nam jednak również ciekawa opcja czyli wynajem biur w warszawie.

Continue reading...