Logistyka w biznesie

2016

2015

2013

To content | To menu | To search

Rozwiązania

Entries feed - Comments feed

 

Zarządzanie flotą

9 June 2016

siding-50517_960_720.jpgW dużej mierze zarządzanie flotą nie jest zadaniem prostym i należy mieć to na uwadze przede wszystkim w dużych firmach. Tam gdzie samochodów jest kilka należy zadbać o to, by poruszały się one w sposób odpowiednio zorganizowany, by nie marnowały na przykład paliwa czy też czasu na źle zaplanowane postoje. W takiej sytuacji potrzebny może być specjalista, który zajmie się planowaniem logistycznym w naszej firmie.

Continue reading...

 

Logistyka

13 May 2016

train-143847_960_720.jpgW transporcie liczy się przede wszystkim szybkość działania. Docenią to zarówno nasi kontrahenci w biznesie jak również wszyscy klienci, do których chcemy dotrzeć z towarem. Odpowiednie zorganizowanie transportu firmowego jest niesamowicie ważne z wielu przyczyn. Przede wszystkim musimy posiadając dużą flotę postarać się o to, by samochody jeździły ekonomiczne.

Continue reading...

 

Transport medyczny

21 April 2015

Są takie sektory transportu, które powinny być dopięte na ostatni guzik. Przede wszystkim jest to transport medyczny, który bywa niezwykle pomocny i potrzebny w wielu sytuacjach. Na pewno oczywiście transport taki musi być perfekcyjnie zorganizowany z racji niezwykle dużej wagi spraw, którymi się zajmuje. Medyczny transport to z jednej strony na przykład przewożenie chorych i pacjentów na badania z kliniki do kliniki, ale również wozi się nim materiały, które przechodzą następnie badania.

Continue reading...

 

Outsourcing BHP

25 September 2013

Bez względu na specyfikę firmy bardzo ważne jest zapewnienie nie tylko wysokiego poziomu bezpieczeństwa pracownikom ale również jak najkorzystniejszych warunków pracy.

Outsourcing bhp pomaga w zapewnieniu danych aspektów oraz w utrzymaniu jak najlepszej higieny pracy. Jest to bardzo dobre i korzystne rozwiązanie dla firm, pozwala im na uzyskanie wielu korzyści dzięki działaniom specjalistów. Pracownicy zyskują przede wszystkim wysoki komfort psychiczny, wynikający z poczucia wysokiego poziomu ochrony. Wpływa to korzystnie na ich podejście i motywację w wykonywaniu obowiązków.

Continue reading...