Jak wspomagać dietę?

Zdrowie to nie tylko ładny wygląd skóry, ale przede wszystkim prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Dlatego tak ważne jest, aby dbać o nie w każdym wieku i na każdym etapie życia. Bardzo istotne jest to, aby przyjmować niezbędne witaminy oraz substancje odżywcze w odpowiednich ilościach. Większość z nich dostaje się do naszego organizmu wraz z pożywieniem natomiast w przypadku wystąpienia jakichkolwiek ubytków można wprowadzić do swojej diety odpowiednie suplementy, które pomogą zniwelować dane niedobory.

Dobrym rozwiązaniem są suplementy diety zawierające estry etylowe kwasów omega 3, 6 i 9 marki estrovita.pl.  Firma Skotan produkuje tego typy produkty i są one o tyle korzystne, że nie zawierają konserwantów a do tego składają się z mieszanki olejów roślinnych takich jak olej lniany, z czarnej porzeczki, z ogórecznika i z wiesiołka. Dzięki temu bez przeszkód mogą one być stosowane zarówno u dzieci jak i u osób starszych. Zalecane są dla kobiet w ciąży ze względu na to, że zapewniają prawidłowy rozwój organizmu oraz właściwy przebieg ciąży.

Oprócz tego estry etylowe kwasów omega 3, 6 i 9 wpływają na prawidłowy metabolizm oraz pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu oraz trójglicerydów. Dzięki temu zmniejszają prawdopodobieństwo wystąpienia chorób układu sercowo-naczyniowego. Zwiększają również ogólną odporność organizmu. Dobrze sprawdzają się również w przypadku schorzeń skórnych. Ponadto opóźniają proces starzenia się skóry, ujędrniają ją oraz zmniejszają ubytki wody z naskórka.