Warszawskie żłobki – więcej niż opieka

Czy wreszcie nadszedł czas, aby zacząć szukać żłobków w Warszawie? Jako rodzic wiesz, że trudno jest powierzyć swoje maleństwo komuś innemu – ale trzeba to zrobić. Zapytaj dowolnego nauczyciela w stolicy, a wszyscy powiedzą, że edukacja w dzieciństwie ma zasadnicze znaczenie i powinna rozpocząć się w bardzo młodym wieku. Nie chodzi już o to, że maluch pójdzie do żłobka – ale o to do jakiego żłobka w Warszawie powinno się go zapisać?

Nie wszystkie programy edukacyjne w warszawskich żłobkach są równ

Nie wszystkie programy edukacyjne są takie same, szczególnie w tak dużym mieście, jak Warszawa. Podczas gdy niektóre żłobki oferują znormalizowaną edukację, w której dzieci bawią się, jedzą, śpią i tak dalej – w Warszawie są też żłobki Montessori, które przykładają ogromną wagę do kreatywności, zaufania, współpracy, edukacji, rozwiązywania problemów, przywództwa, komunikacji. Dbają od niemowlęctwa o krytyczne myślenie, umiejętności mówienia, dobre wartości społeczne, rozwój emocjonalny i rozwój osobisty. Przekonaj się dzięki www.pierwszekroczki.edu.pl.

Który żłobek w Warszawie zatem wybrać?

Taki, w którym każde dziecko jest najważniejsze. To dobry początek do maksymalnego wykorzystania pełnego potencjału dziecka, najlepszy start w kontekście czekającego na dziecko systemu edukacyjnego. Uczęszczanie do dobrego żłobka w stolicy nie tylko przygotowuje dziecko do dalszej nauki, ale także przygotowuje dziecko do życia.