Czy kupowanie biżuterii na Walentynki jest opłacalne?

Niektórzy kojarzą Walentynki wyłącznie z wszechobecnymi serduszkami oraz nastrojem ogólnej miłości i harmonii. Czekoladki, pluszowe maskotki, czy wisiorki w kształcie serduszek to najczęściej wybierane podarunki dla tzw. drugiej połówki. Nie da się ukryć, iż święto to zostało w głównej mierze zdominowane przez marketing i komercję. Można jednak celebrować Dzień Zakochanych na swój własny, indywidualny sposób, z dala od blichtru i sztuczności. Chociaż już na długo przed Walentynkami firmy i sklepy jubilerskie reklamują swe wyroby, biżuteria wcale nie musi być nudnym i mało oryginalnym pomysłem na prezent dla ukochanej osoby.

Nie tylko serca

Biżuteria na Walentynki wcale nie musi oznaczać wyrobów w kształcie większych bądź mniejszych serduszek. Nie tylko serce jest symbolem miłości. Sklepy jubilerskie oferują naprawdę fantazyjne i niecodzienne wzory od kolczyków, czy wisiorków w kształcie pyzatych amorków i znaku nieskończoności, po najbardziej nieoczekiwane, a nawet humorystyczne kompozycje. Można np. odnieść się do jakiejś charakterystycznej cechy danego związku bądź miejsca, gdzie para się poznała (jeśli w Paryżu, to ozdobny breloczek z Wieżą Eiffle’a będzie trafionym pomysłem). Można także nawiązać do wspólnej pasji, jak jazda na rowerze, czy gra w tenisa. Jeśli nie możemy znaleźć interesującego nas wzoru, zawsze możemy spróbować otrzymać go na specjalne zamówienie.

Coś osobistego

Biżuteria na Walentynki może zostać wyposażona w stosowny grawer, który dostarczy wielu wzruszeń. Można również zakupić personalizowaną biżuterię ręcznie robioną, która zapewnia unikatowość produktów, dzięki czemu obdarowana osoba poczuje się naprawdę wyjątkowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *