Jak smakuje wino z nalewaka?

Z pewnością dużą atrakcją przyjęcia weselnego lub innej dużej imprezy w stylu oficjalnym może być niewielki samochodzik na trzech kołach Piaggio Ape zaadaptowany na mobilny bar, oferujący znakomite włoskie wino, piwo oraz inne napoje dobrze schłodzone.

Mobilny bar na wesele – Prosecco Van

Prosecco Van – bo tak brzmi nazwa tego niezwykłego baru – na swoim odpowiednio zaprojektowanym i przystosowanym pokładzie, posiada nalewaki sięgające do beczek ze schłodzonym do wymaganej temperatury alkoholem, między innymi, pysznym perlistym winem włoskim.
Prosecco mobilny Van wyposażony jest w dwa lub trzy nalewaki, za pomocą których można zaserwować gościom kilka rodzajów wina, a także piwa. Oprócz wina z nalewaka, w mobilnym Vanie znajdzie się również miejsce na wino butelkowane oraz zestaw odpowiednich kieliszków i szklanek. Znajdziemy tu również lodówkę oraz blat roboczy na przygotowanie ewentualnych przekąsek.

Nalewaki w mobilnym barze Prosecco Van

Obsługą nalewaków zajmują się profesjonalni barmani, odpowiednio przeszkoleni w swoim fachu, goście mogą również wybrać opcję samoobsługi, ponieważ nalewaki są łatwo dostępne i proste w obsłudze.Mobilny bar z nalewakami jest znakomitą atrakcją każdego przyjęcia – dzięki jego niedużym rozmiarom można go zaparkować w niemal każdym miejscu, gdzie dostęp do zawartości nie będzie sprawiał problemów ani obsłudze ani gościom.

Wygląd mobilnego Prosecco Vana to również doskonałe tło do sesji zdjęciowej – jego unikalny wygląd z pewnością spodoba się każdemu.